Porady eksperta

Zapytaj eksperta

Masz pytania odnośnie przeczytanego artykułu?

Skontaktuj się
2020-10-08 19:02:45

20-letnia Mistrzowska Gwarancja na wszystko

JUŻ TERAZ każdy klient Solartime może skorzystać z 20-letniej Mistrzowskiej Gwarancji na wszystko. Solartime zna potrzeby swoich klientów, dlatego oprócz gwarancji producenckiej, oferuje 20-letnią Mistrzowską Gwarancję na wszystko, która obejmuje moduły, falownik, konstrukcję montażową, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie oraz montaż.

2020-08-22 16:00:09

Falowniki - azjatycki czy europejski?

Na wybór falownika wpływ ma kilka ważnych czynników • budżet przeznaczony na inwestycję • jakość urządzenia i doświadczenie producenta • dopasowanie do paneli pv oraz instalacji w domu • gwarancja i serwis • dodatkowe wyposażenie

2020-07-06 19:00:46

Instalacja fotowoltaiczna 3 kWp

Aby instalacja fotowoltaiczna miała sens, konieczne jest przeprowadzenie audytu, na podstawie którego dobrana zostanie odpowiednia moc instalacji fotowoltaicznej. Wielkość instalacji pv powinna być dopasowana w taki sposób, aby wyprodukowana w ciągu roku energia, nie przekraczała rocznego zużycia. Według statystyk, najbardziej popularną i najczęściej montowaną instalacją jest zestaw o mocy 3 kWp. Okazuje się, że taka moc instalacji zdoła pokryć zapotrzebowanie na prąd większości polskich rodzin.

2020-04-15 18:58:44

Wyższa premia termomodernizacyjna – większe możliwości dla fotowoltaiki

Fotowoltaika cieszy się coraz większą popularnością – wzrasta nasza świadomość, chcemy być bardziej eko i widzimy, że inwestycja w odnawialne źródła energii, po prostu się opłaca. Rządowi również zależy na ochronie środowiska oraz rozwoju OZE, dlatego dla właścicieli własnych instalacji fotowoltaicznych stworzył liczne udogodnienia oraz dotacje, które skutecznie obniżają koszty instalacji pv.

2020-04-15 18:56:25

Program mój prąd

RZĄDOWY PROGRAM MÓJ PRĄD Instalacje fotowoltaiczne tańsze o 5 000 zł – czyli zasady otrzymania dofinansowania z programu ‘Mój Prąd’ Otrzymaj 5 000 zł dopłaty do fotowoltaiki

2020-03-30 18:55:13

Steca - inwerter do instalacji fotowoltaicznej

Nieodłącznym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej jest falownik (inaczej inwenter). Inwenter często określany jest ‘sercem’ mikroinstalacji. Jest to urządzenie odpowiedzialne za przemianę prądu stałego, w zmienny – prościej mówiąc, dzięki inwenterowi Steca mamy prąd w gniazdkach.

2020-03-23 18:53:02

Jak zabezpieczyć się przed wyższymi rachunkami za prąd?

Czy epidemia koronawirusa przyczyni się do większych rachunków za prąd? Większość firm, ze względu na aktualnie panującą sytuację, zdecydowała się na zdalny system pracy. Jest to bardzo odpowiedzialne zachowanie ze strony pracodawców i pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki z domu i nie narażają siebie oraz innych na rozprzestrzenianie się wirusa. Zamknięcie szkół, tryb zdalny – wiele rodzin spędza całe dnie w domu, a to może wpłynąć na zwiększenie się rachunków za prąd.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij