Steca - inwerter do instalacji fotowoltaicznej

Zapytaj eksperta

Masz pytania odnośnie przeczytanego artykułu?

Skontaktuj się

Nieodłącznym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej jest falownik (inaczej inwenter). Inwenter często określany jest ‘sercem’ mikroinstalacji. Jest to urządzenie odpowiedzialne za przemianę prądu stałego, w zmienny – prościej mówiąc, dzięki inwenterowi Steca mamy prąd w gniazdkach.

INWERTER STECA

Inwenter Steca to niemiecki produkt o bardzo wysokiej jakości. Należy do jednych z najbardziej popularnych i najmniej awaryjnych falowników dostępnych na światowym rynku. Steca to inwenter, który w całości produkowany jest w Niemczech, co oczywiście niesie za sobą dobrą jakość. Fabryka jest wysoce zautomatyzowana i korzysta z najlepszej jakości komponentów, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością.

Zalety Inwertera Steca:

Inwenter Steca ma aż 7 lat gwarancji od producenta – nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani logować, aby otrzymać okres ochronny – wszystko dostajemy ‘od razu’, bez zbędnych wymagań i działań z naszej strony. Dodatkowo, Steca inwenter oferuje chmurę do monitoringu – cały czas możemy monitorować i kontrolować pracę naszego urządzenia bez dodatkowych opłat i kosztów. Ogromną zaletą falowników Steca jest to, że w razie jakiejkolwiek usterki, można w łatwy sposób skontaktować się z producentem, a nie ‘kombinować’ jak w przypadku inwenterów sprowadzanych z Chin.

Falownik Steca posiada również unikalną koncepcję chłodzenia. Co to oznacza? Niemiecki inwenter Steca posiada najwyższe współczynniki sprawności, co pozwala mu na bezawaryjną pracę nawet w bardzo skrajnych warunkach temperaturowych.

Inwenter Steca dostępny jest zarówno w formie jednofazowej, jak i trójfazowej. Mogą być stosowane zarówno dla osób prywatnych (budynków mieszkalnych) jak i dla firm (budynków komercyjnych). Steca inwenter jest kompatybilny zarówno z instalacjami podłączonymi do sieci, jak i z systemami, które magazynują energię w akumulatorach.

Coraz więcej osób decyduje się na inwenter Steca. Nie ma co się dziwić – duża dostępność, parametry, gwarancja – to wszystko sprawia, że udział falowników Steca na rynku europejskim dynamicznie wzrasta.

Przeczytaj o falownikach

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij