Fotowoltaika Tarnobrzeg

Fotowoltaika Tarnobrzeg

Instalacje fotowoltaiczne w Tarnobrzegu i okolicach zyskują na popularności. Chodzi tutaj nie tylko o duże oszczędności, ale również o dotacje na fotowoltaikę, które skutecznie obniżają koszty naszej inwestycji. Osoby zainteresowane, mogą skorzystać z dofinansowań gminnych lub rządowych. Po zamontowaniu fotowoltaiki twoje rachunki mogą być obniżone nawet do 90%. Instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5-ciu latach – później są już tylko oszczędności.

Panele fotowoltaiczne w Tarnobrzegu

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnobrzegu to idealny sposób, aby obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną. Odpowiednio dobrana fotowoltaika pozwala zmniejszyć bilans energii nawet o 90%. Ceny prądu stale rosną – niebawem szykują się kolejne podwyżki, ale właścicieli fotowoltaiki nie będą one już dotyczyć. Instalacja zwraca się po 5 latach – w przypadku osób prywatnych i 4 lata – w przypadku firm oraz przedsiębiorstw. Dodatkowo – mieszkańcy Tarnobrzega mogą otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę z Programu Mój Prąd o wartości 5 000 zł.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnobrzegu

Podczas zakładania instalacji fotowoltaicznej bardzo ważne jest prawidłowe zamontowanie oraz umiejscowienie modułów. Wiele mieszkańców Tarnobrzega decyduje się na współpracę z firmą Solartime, która zajmuje się profesjonalnym montażem fotowoltaiki na podkarpaciu i nie tylko.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Tarnobrzegu

Rządowy program dopłaty do fotowoltaiki Mój Prąd to nie jedyna opcja dla mieszkańców Tarnobrzega. Warto dopytać w gminie, czy aktualnie nie trwa nabór na wnioski do programów gminnych – takie dotacje są często bardziej korzystne. Oprócz owych dopłat, każdy właściciel instalacji fotowoltaicznej może odpisać inwestycję od podatku dochodowego – zyskując w ten sposób 17% kosztów.

--

Chcąc zdecydować się na własną instalację fotowoltaiczną w Tarnobrzegu, najlepiej zdecydować się na firmę z doświadczeniem. Nie bez znaczenia jest również jakość montowanych urządzeń – dużym uznaniem cieszą się niemieckie komponenty – moduły Bauer, falownik Steca. Firma Solartime ma 11-letnie doświadczenie w Odnawialnych Źródłach Energii, posiada własne stałe stany magazynowe oraz tysiące wykonanych instalacji na koncie.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij