Fotowoltaika Ropczyce

Instalacje fotowoltaiczne w Ropczycach

Odnawialne Źródła Energii – w tym instalacje fotowoltaiczne w Ropczycach cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą ogromnych oszczędności, jakie generują panele fotowoltaiczne. Moduły fotowoltaiczne produkują prąd ze słońca – dzięki czemu stajemy się niezależni finansowo i energetycznie. Fotowoltaika to nie tylko oszczędności, to również dbanie o środowisko. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Ropczycach, warto postawić na firmę z doświadczeniem, która profesjonalnie zamontuje moduły oraz falownik.

Panele fotowoltaiczne Ropczyce

Fotowoltaika w Ropczycach to rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Czas zwrotu to 5 lat – dla osób fizycznych i 4 lata – dla firm. Moduły fotowoltaiczne najczęściej umieszczone na dachu zmieniają promienie słoneczne w energię. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Ropczycach warto postawić na komponenty z wyższej półki – fotowoltaika to inwestycja na długie lata, dlatego lepiej wybrać urządzenia dobrej jakości.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Ropczycach

Chcąc zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznych w Ropczycach, warto postawić na firmę z doświadczeniem w branży OZE. Jednym z liderów na fotowoltaicznym rynku jest firma Solartime. Tysiące wykonanych instalacji, 11 lat doświadczenia, własne stany magazynowe, niemieckie komponenty – tak w skrócie można opisać działalność firmy.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Ropczycach

Mieszkańcy Ropczyc i okolic mogą skorzystać z dopłat do fotowoltaiki. Liczne dofinansowania pv – czy to programy rządowe, czy gminne pozwalają obniżyć finalny koszt instalacji. Oprócz dofinansowań właściciele fotowoltaiki mogą odliczyć koszt instalacji pv od podatku dochodowego. Dzięki temu, prosumenci otrzymają 17% zwrotu inwestycji.

--

Fotowoltaika jest odłamem OZE, która generuje bardzo duże oszczędności. Dzięki instalacji fotowoltaicznej możemy obniżyć nasze rachunki za prąd. Po zamontowaniu fotowoltaiki stajemy się prosumentami – stajemy się niezależni energetycznie i finansowo. W wyniku licznych korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej coraz więcej mieszkańców Ropczyc i okolic, decyduje się na montaż fotowoltaiki.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij