Fotowoltaika Przeworsk

Instalacje fotowoltaiczne w Przeworsku

Solartime to – firma z 11-sto letnim doświadczeniem branży Odnawialnych Źródeł Energii. Lider fotowoltaiki przygotował specjalną ofertę na panele w Przeworsku. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i większych firm i przedsiębiorców. Solartime działa kompleksowo – dział projektowy chętnie przygotuje dla ciebie indywidualny projekt twojej własnej instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do twoich potrzeb. Później profesjonalnie zajmie się montażem pv oraz w twoim imieniu przygotuje pełną dokumentację do Zakładu Energetycznego.

Panele fotowoltaiczne Przeworsk

Mieszkańcy Przeworska i okolic coraz częściej decydują się na fotowoltaikę firmy Solartime. Własna, przydomowa instalacja fotowoltaiczna to nie tylko ekologiczny sposób na produkcję energii, ale też okazja do generowania dużych oszczędności. Własny prąd to duża niezależność – głównie jeśli chodzi o ceny energii – wszelkie podwyżki cen już nas nie dotyczą. Oprócz wyżej wymienionych korzyści, osoby zainteresowane mogą skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki Przeworsk.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Przeworsku

Solartime – firma z 11-letnim doświadczeniem w OZE, realizuje montaże instalacji fotowoltaicznych nie tylko w Przeworsku, ale również na pozostałym na terenie całego województwa. Duże doświadczenie, tysiące wykonanych instalacji, niemieckie komponenty – decydując się na firmę Solartime masz gwarancję prawidłowo działającej instalacji.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Przeworsku

Wszyscy mieszkańcy Przeworska zainteresowani własną instalacją fotowoltaiczną mogą skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki. Dodatkowo – po montażu instalacji fotowoltaicznej w Przeworsku, można koszt inwestycji (obniżony o kwotę dotacji) odliczyć od podatku dochodowego. Dzięki licznym dopłatom i programom można obniżyć koszt instalacji nawet o 12 000 zł.

--

Fotowoltaika to inwestycja na lata – dlatego nie warto sugerować się ceną i wybierać najtańsze oferty. Tutaj liczy się jakość. Dużą popularnością i uznaniem cieszą się niemieckie komponenty. Moduły fotowoltaiczne Bauer, falownik Steca. Oprócz urządzeń wysokiej klasy, należy zwrócić uwagę na staż oraz doświadczenie firmy, na której usługi chcemy się zdecydować.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij