Fotowoltaika Przemyśl

Instalacje fotowoltaiczne w Przemyślu

Fotowoltaika, w ostatnim czasie zyskała na popularności. Fotowoltaika to forma produkowania energii, która jest nie tylko pro-ekologiczna, ale też również bardzo opłacalna. Coraz więcej mieszkańców Przemyśla i okolic decyduje się na montaż własnej przydomowej elektrowni. Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny za energie elektryczną oraz dostępne dopłaty do fotowoltaiki, taka inwestycja zwraca się po około 5-ciu latach. Firma Solartime oferuje kompleksowy zakres usług – zarówno od zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej, po jej profesjonalny montaż. Firma dodatkowo – całkiem bezpłatnie przygotowuje dokumenty do Zakładu Energetycznego oraz pomaga otrzymać dotację na fotowoltaikę w Przemyślu.

Panele fotowoltaiczne Przemyśl

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko w centralnej części Polski, ale także na podkarpaciu. Również w Przemyślu, wiele osób decyduje się na inwestycję we własną fotowoltaikę. Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Przemyślu, to duża oszczędność pieniędzy i niezależność- głównie od stale rosnących cen za energię elektryczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Przemyślu

Prawidłowe działanie instalacji fotowoltaicznej uzależnione jest  od jej prawidłowego montażu. Fotowoltaika to inwestycja na lata, dlatego nie warto wybierać najtańszej opcji - najlepiej postawić na firmę z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Przemyślu i okolicach realizuje firma Solartime z Rzeszowa, która posiada 11-letnie doświadczenie w branży OZE.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Przemyślu

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Przemyślu, można też skorzystać z różnego rodzaju dotacji. Dzięki nim, można obniżyć koszt całego przedsięwzięcia. Dodatkowo – inwestycję w fotowoltaikę możemy odliczyć od podatku dochodowego, zyskując w ten sposób 17% wartości. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną z Przemyśla, możesz skorzystać z dofinansowań gminnych lub unijnych.

--

Mieszkańcy Przemyśla i okolic, bardzo chętnie wybierają firmę Solartime do montażu instalacji fotowoltaicznej. Główną zaletą firmy jest 11-letnie doświadczenie, szerokie portfolio oraz wysokiej jakości komponenty. Solartime bazuje na niemieckich modułach fotowoltaicznych oraz falowniku Steca. Decydując się na usługi firmy Solartime, mamy pewność, że nasza instalacja fotowoltaiczna wygeneruje zakładane uzyski energetyczne i będzie zamontowana prawidłowo.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij