Fotowoltaika Lubaczów

Fotowoltaika Lubaczów

Coraz więcej mieszkańców większych i mniejszych miast, decyduje się na montaż własnych instalacji fotowoltaicznych. Widoczny przyrost instalacji pv, można zauważyć w Lubaczowie i okolicach. Nie ma się co dziwić - odnawialne źródła energii są aktualnie najlepszym sposobem na oszczędność. Prąd cały czas drożeje, a świadomość ludzi rośnie. Inwestycja w fotowoltaikę zwraca się już po 5 latach, a można ją zamontować wszędzie - na dachu, gruncie lub budynku gospodarczym.

Panele fotowoltaiczne w Lubaczowie

Własne, przydomowe mikroelektrownie, ze względu na dużą opłacalność cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma co się dziwić – dzięki fotowoltaice możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Moduły fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną, co przekłada się na dużą niezależność – od momentu wymiany licznika, wszelkie podwyżki cen za energię elektryczną już nas nie dotyczą. Nie ma sensu zwlekać z decyzją – instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5 latach – później są już tylko oszczędności.

Oszczędności dla firm i osób prywatnych

Fotowoltaika w Lubaczowie to nie tylko opcja dla przedsiębiorców, ale również dobry sposób na oszczędności dla osób prywatnych. Produkowanie prądu na własny użytek to duża wygoda i sposób na oszczędności. Oprócz oszczędności i niezależności, decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Lubaczowie dbamy o środowisko.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Lubaczowie

Mieszkańcy Lubaczowa i okolic, którzy zdecydują się na fotowoltaikę, mogą skorzystać z rządowego programu ‘Mój Prąd’. W ten sposób, można obniżyć finalny koszt własnej instalacji fotowoltaicznej o 5 000 zł. Pozostałą kwotę, prosumenci mogą odliczyć od podatku dochodowego, otrzymując dodatkowe 17% dopłaty.

--

Solartime to firma, która działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii już 11 lat. Wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością oferowanych produktów (moduły Bauer, falownik Steca). Decydując się na fotowoltaikę warto wybrać profesjonalną firmę, która będzie gwarancją wysokich uzysków, które zaspokoją nasze zapotrzebowanie na energię.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij