Fotowoltaika Wołomin

Instalacje fotowoltaiczne w Wołominie

Coraz częściej mieszkańcy, przedsiębiorcy z Wołomina decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Energia z OZE to nie tylko troska o środowisko naturalne ale przede wszystkim duże oszczędności. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych w Wołominie możesz liczyć na niższe rachunki nawet do 95% dodatkowo podwyżki cen prądu nie będą Cię dotyczyć.

Panele fotowoltaiczne w Wołominie

Fotowoltaika to nie tylko rozwiązanie proekologiczne, ale także duże oszczędności. Decydując się na montaż mikro instalacji warto postawić na sprawdzone podzespoły. Solartime oferuje urządzenia renomowanych europejskich firm. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować na dachu, budynku gospodarczym lub gruncie produkując własną energie elektryczne. Rosnące ceny za prąd nie będą nas dotyczyć.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Wołominie

Prawidłowy montaż fotowoltaiki powinien być poparty wykonanym audytem mikro instalacji. Dobrze dobrana instalacja pokrywa całe zapotrzebowanie na energie elektryczną. Warto postawić na podzespoły najwyżej jakości. Odpowiednio dobrane zapewnią długą oraz bezawaryjną prace całego zestawu.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej w Wołominie

Zakup mikro instalacji możemy obniżyć przez dotacje, które oferuje Unia Europejska, rząd oraz instytucje gminne. Jedną z form wsparcia zakupu instalacji fotowoltaicznej w Wołominie jest dotacja Mój Prąd wysokości 5000 zł , dodatkowo całość kwoty możemy odliczyć od podatku dochodowego.  Przy obecnych cenach za energie elektryczną instalacja fotowoltaiczna zwraca się już w 5 roku od daty montaży dla klientów indywidualnych. Dla przedsiębiorców zwrot następuje już w 4 roku.

--

Solartime to firma z 11 letnim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego. Nasi doradcy pomogą w złożeniu wniosku o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej w Wołominie. Na naszym koncie posiadamy już setki zrealizowanych montaży w całej Polsce.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij