Fotowoltaika Warszawa

Instalacje fotowoltaiczne Warszawa

Mieszkańcy stolicy coraz chętniej decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Wynika to z dbałości o środowisko naturalne. Warszawiacy inwestując w odnawialne źródła energii stają się niezależni od rosnących cen prąd. Firma Solartime przygotowała ofertę na fotowoltaikę dla mieszkańców, przedsiębiorców, szkół z warszawy oraz okolicy. Decydując się na montaż systemu pv otrzymuje się bezpłatny audyt, indywidualny projekt. Pracownicy pomogą w złożeniu dokumentów do Zakładu Energetycznego oraz w otrzymaniu dotacji na instalacje fotowoltaiczną w Warszawie.

Panele fotowoltaiczne w Warszawie

Montaż systemu pv może odbyć się na dachu, budynku gospodarczym lub gruncie. Najlepiej, żeby ogniwa były skierowane na południe albo wschód-zachód ponieważ zapewnia to prawidłową prace mikroinstalacji. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych warto zwrócić uwagę na ich moc oraz odporność na warunki atmosferyczne. Solartime oferuje ogniwa niemieckiej firmy Bauer, które cechują się wysoką sprawnością oraz bezpieczeństwem. W panelach zastosowano technologie half-cut, która charakteryzuje się wyższą sprawnością podczas zacienienia panelu. Instalacja pracuje wydajniej a my możemy cieszyć się własną energią.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Warszawie

Montaż instalacji pv ma duże znaczenie na jej długą i bezawaryjną prace. Na terenie stolicy ale całego mazowsza prężnie rozwija się firma Solartime. Na terenie całego kraju firma zamontowała ponad 5 tys instalacji a codziennie ekipy monterskie montują kolejne. Własna instalacja to inwestycja na lata- postaw na specjalistów z dziedziny OZE. Oferta produktowa Solartime zawiera produkty takich firm jak Bauer, STECA. Produkty firm, charakteryzują się wysoką sprawnością i niezawodnością w działaniu. Jesteśmy także, autoryzowanym serwisem STECA w Polsce.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej w Warszawie

Osoby zainteresowane montażem fotowoltaiki mogą skorzystać z różnych form wsparcia. Do najważniejszych należą programy wsparcia oferowane przez gminy lub rząd. Do najważniejszej dotacji możemy zaliczyć rządowy program „Mój Prąd” wynosząca 5000zł. Dodatkowo koszt instalacji możemy odliczyć od podatku dochodowego i skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Obecne ceny prądu oraz wymienione dotacje powodują, że całość kwoty zwraca się po 5 latach. Dodatkowo obniżamy cenę za energie elektryczną nawet o 95% . Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej w Warszawie stajemy się niezależni energetycznie oraz nie dotyczą nas rosnące ceny prądu.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij