Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki

Instalacje fotowoltaiczne Nowy Dwór Mazowiecki

Fotowoltaika pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną. Mieszkańcy Mazowsza coraz chętniej decydują się na montaż instalacji pv. To nie tylko troska oraz dbałość o środowisko ale także ochrona przed stale rosnącymi cenami prądu. Solartime przygotowało ofertę dla mieszkańców, przedsiębiorców z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Panele fotowoltaiczne w Nowym Dworze Mazowieckim

Ogniwa fotowoltaiczne pomagają pozyskać energie elektryczną z promieniowania słonecznego. Mikro instalacja wyposażona jest w falownik, który pozwala zamienić prąd stały na zmienny, który zasila nasz dom. Wyprodukowana energia jest wykorzystywana na bieżąco a jej nadmiar jest magazynowany w Zakładzie Energetycznym. Dlatego w miesiącach gdy promieniowanie słoneczne jest słabsze, możemy korzystać z nadmiarów wyprodukowanej energii. Instalacja fotowoltaiczna pracuje dla nas przez cały rok.

Montaż instalacji w Nowym Dworze Mazowieckim

Prawidłowy montaż ma duże znaczenie dla prawidłowej pracy fotowoltaiki. Odpowiednie ułożenie modułów ma znaczenie dla generowanych uzysków. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Dworze Mazowieckim najlepiej postawić na firmę z doświadczeniem. Odpowiednio przygotowany projekt oraz montaż to gwarancja prawidłowej pracy całej mikro instalacji przez długie lata.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Nowym Dworze Mazowieckim

Zakup fotowoltaiki staje się bardziej opłacalny gdy możemy otrzymać dofinansowanie. Ogólnopolski program dotacji Mój Prąd to 5000 zł na kupno własnej mikro instalacji. Dodatkowo możemy odliczyć całą kwotę za system pv od podatku dochodowego w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Przy aktualnych cenach za prąd możemy liczyć na zwrot kosztów już w 5 roku. Dla przedsiębiorców czas zwrotu to tylko 4 lata.

--

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej warto postawić na firmę z doświadczeniem. Firma Solartime pracuje na komponentach najwyżej jakości europejskich firm. Warto poczytać o opinie na temat naszej pracy oraz zobaczyć zrealizowane instalacje. Solartime w Nowym Dworze Mazowieckim posiada instalacje, które generują duże uzyski.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij