Fotowoltaika Mława

Instalacje fotowoltaiczne w Mławie

Dla mieszkańców Mławy oraz okolic firma Solartime przygotowała korzystną ofertę na instalacje fotowoltaiczną. Produkując energie poprzez wykorzystywanie Odnawialnych Źródeł Energii nie tylko dbasz o środowisko naturalne ale także obniżasz rachunki za energie elektryczną. Współpracując z naszą firmą otrzymujesz bezpłatny projekt oraz audyt instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści złożą dokumenty do Zakładu Energetycznego. Dodatkowo pomożemy uzyskać dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczną w Mławie i okolicach.

Panele fotowoltaiczne w Mławie

Niezależność energetyczna oraz rosnące ceny prądu to najważniejsze powody dla których mieszkańcy województwa mazowieckiego decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Decydując się na montaż fotowoltaiki możemy liczyć na obniżenie rachunków za energie elektryczną nawet do 90%. Przy obecnych cenach za prąd możemy liczyć na zwrot kosztów już w 5 roku inwestycji. Mikro instalacje mają deklarowaną sprawność na ponad 30 lat oznacza to, że przez ponad 25 lat pracuje na nasze oszczędności.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Mławie

Decydując się na  montaż instalacji warto napisać do firmy Solartime. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego w Mławie oraz okolicach. Zrealizowaliśmy tysiące montaży na dachach domów, gruntach budynkach gospodarczych, dachach przedsiębiorstw. Fotowoltaika to inwestycja w niezależność energetyczną, dlatego warto postawić na firmę z doświadczeniem.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Mławie

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej mieszkańcy Mławy oraz okolic mogą skorzystać z różnych dotacji. Jedną z nich jest ogólnopolska dotacja Mój Prąd w wysokości 5000 zł, dodatkowo możemy skorzystać z odliczenia od podatku w wysokości 17%. Warto dopytać czy gminna nie organizuje programu, który pozwoli znacznie obniżyć koszty zakupu fotowoltaiki.

--

Solartime to firma z 11 letnim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Nasza firma pracuje na europejskich komponentach. Sprawdzone podzespoły, które cechują się duża niezawodnością oraz wysoką sprawnością podczas pracy. Dodatkowo firma Solartime jest autoryzowanym serwisantem falowników STECA w Polsce.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij