Fotowoltaika Legionowo

Panele fotowoltaiczne Legionowo

Montując instalacje fotowoltaiczną w Legionowie warto postawić na komponenty najwyżej jakości. Niemieckie moduły Bauer charakteryzują się najwyższą sprawnością oraz odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Falowniki Steca posiadają 7 letnia gwarancję oraz zapewniają długoletnią pracę całego systemu. Fotowoltaika to inwestycja, która zwraca się po kilku latach dlatego warto wybrać na samym początku produkty najwyżej klasy.

Instalacje fotowoltaiczne w Legionowie

Coraz więcej mieszkańców Legionowa decyduje się na własną przydomową instalacje fotowoltaiczną. Własna mikro instalacja to nie tylko dbałość o środowisko naturalne ale także możliwość zapewnienia sobie dużych oszczędności. Mieszkańcy Legionowa mogą skorzystać z różnych form dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Legionowie

Solartime realizuje montaże instalacji fotowoltaicznych w Legionowie oraz na terenie całego województwa Mazowieckiego. Duże doświadczenie gwarantuje fachowy montaż instalacji pv, oraz profesjonalne przygotowanie dokumentów do Zakładu Energetycznego. Fotowoltaika w Legionowie zwraca się już po 5 ciu latach.

Dofinansowanie do instalacje fotowoltaicznej w Legionowie

Wszyscy zainteresowani Legionowa i okolic mogą skorzystać z dotacji rządowej Mój Prąd w ramach, której otrzymują 5000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Całość kwoty za zakup mikro instalacji możemy odliczyć od podatku dochodowego. Dodatkowo warto zapytać w gminie czy nie będzie organizowana dotacja na instalacje fotowoltaiczną, która pozwoli znacznie obniżyć koszty zakupu.

--

Solartime to firma z 11 letnim doświadczeniem na rynku OZE. Firma przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na montaż instalacji fotowoltaicznej w Legionowie. Dla wszystkich zainteresowanych firma przygotuję indywidualny projekt oraz wizualizację. Przy aktualnych cenach prądu instalacją zwraca się już po 5- ciu latach. Instalacje pv to duże oszczędności oraz niezależność energetyczna.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij