Fotowoltaika Garwolin

Instalacja fotowoltaiczna w Garwolinie

Fotowoltaika w Garwolinie to rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych ale również duża oszczędność dla firm. Montując instalacje fotowoltaiczną, możemy stać się niezależni energetycznie- rosnące ceny prądu nie będą nas dotyczyć. Wybierając energie ze słońca możemy obniżyć rachunki za energie elektryczną nawet o 90%. Fotowoltaika zwraca się już po 5 latach- potem to już oszczędności.

Panele fotowoltaiczne w Garwolinie

Instalacja fotowoltaiczna składa się z falownika, który zmienia prąd stały na zmienny oraz paneli fotowoltaicznych. Ogniwa fotowoltaiczne pozyskują energie ze słońca produkując energie elektryczną a inwerter zamienia prąd stały na zmienny. Odpowiednie dobrane podzespoły gwarantują długą oraz bezawaryjną pracę. Firma Solartime oferuje falowniki oraz panele fotowoltaiczne renomowanych europejskich firm. Coraz więcej mieszkańców Garwolina oraz okolic montuje instalacje fotowoltaiczną. To nie tylko rozwiązanie proekologiczne ale również niezależność energetyczna.

Firma montująca fotowoltaika w Garwolinie - Solartime

Własna instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na długie lata. Sprawność całego systemu to ponad 30 lat. Wybierając firmę, która zamontuje instalacje fotowoltaiczną warto zaufać firmę z doświadczeniem. Solartime już od 11 lat działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii posiadamy już tysiące wykonanych instalacji również w województwie Mazowieckim. Nasi inżynierowie zadbają o każdy element od projektu aż po profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Garwolinie.

Dofinansowanie do instalacje fotowoltaicznej w Garwolinie

Mieszkańcy Garwolina mogą skorzystać z różnych form dofinansowania na instalacje pv. Koszty całego systemu są obniżane a zwrot całej inwestycji jest dużo krótszy. Przy obecnych cenach za energie oraz dostępnych formach wsparcia czas zwrotu dla klientów indywidualnych to 5 lat a dla przedsiębiorców to tylko 4 lata. Fotowoltaika może być refundowana z funduszy unijnych, rządowych, gminnych. Zapewniamy pomoc przy składaniu dokumentów o dotacje oraz złożeniu wniosku do Zakładu Energetycznego.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij