Fotowoltaika Wieliczka

Fotowoltaika Wieliczka

Instalacje fotowoltaiczne w Wieliczce zyskują na popularności – wszystko za sprawą dużych oszczędności oraz dostępnym formom dotacji. Decydując się na panele fotowoltaiczne możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Dzięki własnej mikroelektrowni stajemy się niezależni energetycznie – wszystkie podwyżki cen za prąd, już nas nie dotyczą. Mieszkańcy Wieliczki coraz chętniej decydują się na własne przydomowe instalacje fotowoltaiczne i Odnawialne Źródła Energii. Jest to nie tylko ukłon w stronę ekologii, ale też sposób na duże oszczędności.

Panele fotowoltaiczne Wieliczka

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Wieliczce to dobry sposób na obniżenie swoich rachunków za prąd. Dobrze dobrana instalacja pv, pozwala obniżyć koszty za energię to opłat licznikowych. Ceny prądu stale rosną i nie zapowiada się, żeby w przyszłości miało się to zmienić. Aktualnie instalacja fotowoltaiczna w Wieliczce zwraca się po 5 latach – po tym czasie, są już tylko oszczędności. Ponadto, decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej mieszkańcy Wieliczki mogą otrzymać dofinansowanie z rządowego programu Mój Prąd w ramach którego odzyskają 5 000 zł.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Wieliczce

W przypadku instalacji fotowoltaicznej bardzo duże znaczenie ma jej wielkość oraz odpowiednie umiejscowienie modułów. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Wieliczce najlepiej zlecić firmie z doświadczeniem, która zadba o odpowiednie uzyski naszej mikroelektrowni. Najpierw firma powinna przygotować projekt wraz z wizualizacją, a dopiero później realizować montaż.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Wieliczka

Rządowy program Mój Prąd, to nie jedyne rozwiązanie dla mieszkańców Wieliczki. Warto zapytać w gminie, czy aktualnie odbywa się nabór na wnioski – często projekty gminne są bardziej korzystne dla mieszkańców, niż projekty rządowe. Dodatkowo – instalację fotowoltaiczną można odliczyć od podatku dochodowego w wysokości 17%.

--

Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Wieliczce, warto wybrać firmę z doświadczeniem, która bazuje na komponentach wysokiej jakości. W Wieliczce Solartime ma wiele własnych instalacji, które generują duże uzyski. Firma Solartime ma 11-letnie doświadczenie i bazuje na europejskich produktach – moduły Bauer, falownik Steca. Warto poczytać opinie o Solartime i obejrzeć wykonane realizacje.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij