Fotowoltaika Tarnów

Instalacje fotowoltaiczne Tarnów

Fotowoltaika cieszy się ostatnio dużą popularnością. Jest to forma wytwarzania energii, która jest nie tylko pro-ekologiczna, ale też bardzo opłacalna. Coraz więcej mieszkańców Tarnowa decyduje się na montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Aktualnie, taka inwestycja zwraca się po około 5-ciu latach. Dodatkowo, mieszkańcy Tarnowa mogą skorzystać z dofinansowania na fotowoltaikę, która obniża finalny koszt mikroelektrowni. Firma Solartime świadczy kompleksowy zakres usług – od zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej, po jej montaż. Firma nieodpłatnie przygotowuje dokumenty do Zakładu Energetycznego oraz pomaga otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę w Tarnowie.

Fotowoltaika w Tarnowie

Własne, przydomowe instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością. Również w Tarnowie, wiele osób decyduje się na inwestycję we własną mikroelektrownię. Montaż instalacji fotowoltaicznej to duża oszczędność pieniędzy i niezależność od Zakładu Energetycznego. Rachunki za prąd stale rosną, a własna instalacja fotowoltaiczna w Tarnowie, zabezpiecza nas, przed kolejnymi podwyżkami cen za energię elektryczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie

Prawidłowe działanie instalacji fotowoltaicznej w główniej mierze zależy od jej prawidłowego dobrania oraz zamontowania. Jest to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na firmę z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Tarnowie realizuje firma Solartime z Rzeszowa.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Tarnowie

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie można skorzystać z różnego rodzaju dotacji. Dzięki temu, można obniżyć finalny koszt całego przedsięwzięcia i dodatkowo odliczyć inwestycję w pv od podatku dochodowego. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy przedsiębiorcą z Tarnowa możesz skorzystać z dofinansowań gminnych lub unijnych.

--

Mieszkańcy Tarnowa chętnie wybierają firmę Solartime do montażu instalacji fotowoltaicznej. Wszystko za sprawą 11-letniego doświadczenia oraz wysokiej jakości oferowanych komponentów. Firma Solartime bazuje na niemieckich modułach fotowoltaicznych oraz falowniku Steca. Decydując się na usługi firmy Solartime, mamy gwarancję prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznej.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij