Fotowoltaika Olkusz

Instalacje fotowoltaiczne Olkusz

Aktualnie możemy zaobserwować wielkie ‘boom’ na instalacje fotowoltaiczne w Olkuszu. Zwiększone zainteresowanie widoczne jest nie tylko w tej okolicy, ale również na terenie pozostałych województw. Nie ma się co dziwić – inwestycja w fotowoltaikę jest aktualnie najbardziej pewnym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Dlaczego? Decydując się na panele fotowoltaiczne Olkusz, możesz obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o 95%, a wszelkie podwyżki cen za energię elektryczną, nie będą cię już dotyczyć. Dodatkowo, możesz skorzystać z dofinansowań na fotowoltaikę – sprawdź ile możesz zyskać.

Panele fotowoltaiczne w Olkuszu

Własna instalacja fotowoltaiczna to nie tylko ukłon w stronę ekologii, ale również sposób na duże oszczędności. Montaż instalacji fotowoltaicznej daje nam dużą niezależność – produkujemy prąd na własne potrzeby, a skoki cen za energię elektryczną po prostu już nas nie dotyczą. Dodatkowo, można skorzystać z dofinansowania na fotowoltaikę w Olkuszu – można otrzymać 5 000 zł z rządowego programu Mój Prąd. Ponadto, resztę inwestycji można odliczyć od podatku dochodowego, dzięki czemu koszt instalacji fotowoltaicznej będzie niższy.

Montaż instalacji fotowoltaicznej Olkusz

Aby instalacja fotowoltaiczna działała prawidłowo, musi być odpowiednio dobrana i zamontowana – dlatego warto zainwestować w fachowców, a nie szukać najtańszej oferty. Bardzo często jakość wiąże się z wyższą ceną, jednak trzeba mieć na uwadze, że fotowoltaika Olkusz to inwestycja na lata. Własny prąd to duża wygoda i perspektywa ogromnych oszczędności. Aktualnie, instalacja fotowoltaiczna zwraca się po około 5-ciu latach – jest to najbardziej opłacalna inwestycja w OZE. Firma Solartime przygotowała także specjalną ofertę kredytową dla mieszkańców Oklusza – wtedy, zamiast płacić rachunki za prąd, spłaca się kredyt fotowoltaiczny.

Fotowoltaika Olkusz

Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Olkuszu warto postawić na komponenty wysokiej jakości oraz firmę z doświadczeniem. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się urządzenia europejskie – przykładem mogą być panele Bauer oraz falownik Steca. Mieszkańcy Olkuszu zainteresowani fotowoltaiką często korzystają z usług firmy Solartime. Jest to jedna z większych firm w Polsce, która działa na rynku OZE już 11 lat.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij