Fotowoltaika Nowy Targ

Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Targu

Dla wszystkich mieszkańców Nowego Targu oraz całej małopolski przygotowaliśmy specjalną ofertę na instalacje fotowoltaiczne. Posiadanie własnej fotowoltaiki niesie za sobą wiele korzyści – przykładem mogą być duże oszczędności oraz obniżenie rachunków za prąd w domu lub w firmie. Działamy kompleksowo – począwszy od przeprowadzenia audytu, przez przygotowanie projektu, na profesjonalnym montażu instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu kończąc. Zajmujemy się całą dokumentacją do Zakładu Energetycznego – wszystkie formalności są po naszej stronie.

Fotowoltaika Nowy Targ

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu to opcja nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla firm. Okazuje się, że w obu przypadkach, własna instalacja pv wiąże się z dużymi oszczędnościami. W przypadku osób prywatnych czas zwrotu inwestycji wynosi 5 lat – w przypadku firm 4 lata. Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny za prąd, fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu

Oprócz wysokiej jakości komponentów, bardzo ważny jest profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Warto wybrać fachowców, którzy na swoim koncie mają już setki – lub najlepiej tysiące wykonanych instalacji. Wraz ze wzrostem popularności fotowoltaiki, powstało mnóstwo firm, które bez jakiegokolwiek doświadczenia oferują swoje usługi.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Nowym Targu

Wzrost zainteresowania Odnawialnymi Źródłami Energii przyczynił się do licznych programów, dzięki którym firmy oraz osoby prywatne mogą otrzymać dopłatę do fotowoltaiki. Można skorzystać z programów rządowych lub gminnych. Ponadto, instalację fotowoltaiczną można odliczyć od podatku dochodowego – więc koszt inwestycji jeszcze bardziej się obniża.

--

Okazuje się, że jakość modułów fotowoltaicznych nie jest bez znaczenia. Warto wybrać komponenty wysokiej jakości – firma Solartime bazuje na europejskich urządzeniach, które wyróżniają się dużą sprawnością i wydajnością. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu, warto wybrać firmę z doświadczeniem, która zajmie się wszystkim kompleksowo

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij