Fotowoltaika Myślenice

Instalacje fotowoltaiczne Myślenice

Coraz więcej mieszkańców Myślenic i okolic decyduje się na własną instalacje fotowoltaiczną. Jest to aktualnie najbardziej pewny i opłacalny sposób na inwestycję. Dlaczego? Inwestycja pv Myślenice zwraca się już po 5-ciu latach – po tym czasie, są już tylko oszczędności. Ponadto, jeśli nie dysponujesz gotówką, możesz skorzystać z opcji kredytowej – tym samym, zamiast miesięcznego rachunku za prąd, spłacasz kredyt.

Fotowoltaika Myślenice

Firma Solartime przygotowała specjalną ofertę na fotowoltaikę dla wszystkich firm oraz mieszkańców Myślenic i okolic. Działamy kompleksowo – oferujemy zarówno przygotowanie projektu, jak i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Myślenicach i województwie małopolskim. Posiadanie własnej instalacji pv niesie za sobą wiele korzyści, a jedną z nich jest niezależność energtyczna.

Montaż instalacji fotowoltaicznej Myśłenice

Oferujemy kompleksowe usługi OZE na terenie całego kraju. Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych również w Myślenicach i województwie małopolskim. Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych instalacji – również w tym rejonie. Po fachowym montażu, przygotujemy całą dokumentację i zgłoszenie do Zakładu Energetycznego – nie musisz się o nic martwić.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Myślenice

Odnawialne Źródła Energii – w tym fotowoltaika jest refundowana. Dostępne są różne możliwości finansowania – programy gminne lub dotacje rządowe, które obniżają koszt własnej instalacji fotowoltaicznej w Myślenicach i województwie małopolskim. Dodatkowo – każdy właściciel instalacji fotowoltaicznej może odliczyć, aż 17% jej wartości od podatku dochodowego – w ten sposób własna elektrownia jest jeszcze tańsza!

--

Największą zaletą instalacji fotowoltaicznej są oszczędności. Dzięki panelom fotowoltaicznym możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Kolejną korzyścią, jest niezależność energetyczna – w momencie założenia fotowoltaiki, wszelkie podwyżki cen za energię, przestają nas już dotyczyć – a oszczędności rosną. Aktualnie, własna instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5-ciu latach, jest to więc idealny moment na taką inwestycję.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij