Fotowoltaika Kraków

Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Okazuje się, że coraz więcej mieszkańców większych miast, decyduje się na montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Znaczny przyrost instalacji pv, można zauważyć w Krakowie i jego okolicach – odnawialne źródła energii są idealnym sposobem na oszczędność. Świadomość ludzi rośnie, a prąd cały czas drożeje. Najlepszym, w takim wypadku rozwiązaniem jest inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną, którą można zamontować na dachu, gruncie lub budynku gospodarczym.

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się ostatnio dużą popularnością. Nie ma się co dziwić – dzięki niej, możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% i oszczędzać! Panele fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w energię, dzięki czemu zyskujemy dużą niezależność, a wszelkie podwyżki cen już nas nie dotyczą. Aktualnie, instalacje pv zwracają się po 5 latach, jest to więc idealny czas na inwestycję we własną mikroinstalację.

Oszczędności dla firm i osób prywatnych

Fotowoltaika w Krakowie to nie tylko rozwiązanie, na które decydują się osoby prywatne – to również idealny sposób na oszczędności, dla firm oraz budynków oświaty. Posiadanie własnego prądu to nie tylko ogromna wygoda, ale również zabezpieczenie, przed stale rosnącymi cenami za energię. Bądź niezależny i produkuj własną energię.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Kraków

Mieszkańcy Krakowa, którzy zdecydują się na własną instalację fotowoltaiczną mogą skorzystać z rządowego programu ‘Mój Prąd’. W ten sposób, mogą obniżyć koszt własnej instalacji fotowoltaicznej o 5 000 zł. Ponadto, pozostałą kwotę mogą odliczyć od podatku dochodowego, korzystając w ten sposób z ulgi termomodernizacyjnej.

--

Solartime to firma, która działa już 11 lat na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością oferowanych produktów. Jeśli zależy ci na fachowym montażu instalacji fotowoltaicznej w Krakowie to warto wybrać Solartime. Firma posiada wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegnie prawidłowo.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij