Fotowoltaika Chrzanów

Instalacje fotowoltaiczne Chrzanów

Solartime – firma z 11-sto letnim doświadczeniem na rynku OZE, przygotowała specjalną ofertę na instalacje fotowoltaiczne w Chrzanowie. Bez względu na to, czy interesuje cię duża, czy mała instalacja pv – firma przygotuje dla ciebie projekt wraz z wizualizacją. Fotowoltaika w Chrzanowie cieszy się coraz większą popularnością – głównie ze względu na duże oszczędności. Aktualnie, instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5-ciu latach, dlatego nie warto dłużej zwlekać z jej montażem.

Panele fotowoltaiczne Chrzanów

Mieszkańcy Chrzanowa coraz częściej decydują się na własne, przydomowe instalacje fotowoltaiczne. Jest to nie tylko pro-ekologiczne rozwiązanie, ale też sposób na wygenerowanie dużych oszczędności. Produkcja własnego prądu daje mieszkańcom Chrzanowa niezależność, a także sprawia, że wszelkie podwyżki cen prądu, już ich nie dotyczą. Ponadto, osoby zainteresowane mogą skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki Chrzanów.

Montaż instalacji fotowoltaicznej Chrzanów

Solartime realizuje montaże instalacji fotowoltaicznych w Chrzanowie oraz na terenie całego województwa. Duże doświadczenie gwarantuje fachowy montaż instalacji pv, oraz profesjonalne przygotowanie dokumentów do Zakładu Energetycznego. Inwestycja fotowoltaiczna w Chrzanowie zwraca się po 5-ciu latach.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Chrzanowie

Wszyscy mieszkańcy Chrzanowa i okolic mogą skorzystać z dotacji z rządowego programu Mój Prąd, w ramach którego otrzymają 5 000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Ponadto – po montażu instalacji fotowoltaicznej w Chrzanowie, można całą inwestycję (obniżoną o kwotę dotacji) odliczyć od podatku dochodowego. Dzięki temu, finalny koszt instalacji pv jest znacznie niższy.

--

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Chrzanowie, warto postawić na komponenty wysokiej jakości. Przykładem mogą być niemieckie moduły Bauer oraz falownik Steca, które oferuje firmy Solartime. Fotowoltaika to inwestycja na długie lata, dlatego warto już na samym początku wybrać produkt wyższej klasy.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij