Małopolska

Instalacje fotowoltaiczne w Małopolsce

Jesteś mieszkańcem Krakowa lub Małopolski? Przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm, przedsiębiorstw, gmin oraz osób prywatnych z tego regionu. Własna instalacja pv to nie tylko duża wygoda, ale też ogromne oszczędności. Obniż swoje rachunki za prąd i postaw na Odnawialne Źródła Energii. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz komponenty najwyższej jakości. Przeprowadzimy audyt, przygotujemy projekt, zamontujemy instalację fotowoltaiczną, skompletujemy dokumenty do Zakładu Energetycznego i pomożemy otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę w Małopolsce.

Panele fotowoltaiczne w Małopolsce – gwarancja niezależności energetycznej i duże oszczędności

Coraz więcej osób z małopolski decyduje się na własną instalację fotowoltaiczną. Wynika to nie tylko z przekonań pro-ekologicznych, ale również dużych oszczędności, jakie przynosi własna instalacja pv. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej zyskujemy dużą niezależność energetyczną – po zamontowaniu modułów fotowoltaicznych, wszelkie podwyżki cen prądu, już nas nie dotyczą. Własna produkcja prądu pozwala na obniżenie bieżących rachunków za energię nawet o 95%.

Montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie Małopolski

Montaż instalacji pv ma ogromny wpływ na jej działanie oraz sprawność paneli, dlatego tak ważne jest, aby wybrać firmę z doświadczeniem. W Małopolsce bardzo prężnie firma Solartime, która zamontowała ponad 400 instalacji fotowoltaicznych w tej części Polski. Własna mikroinstalacja to inwestycja na lata – dlatego warto postawić na specjalistów OZE.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej w Małopolsce

Decydując się na montaż fotowoltaiki na terenie Krakowa i Małopolski można skorzystać z różnego rodzaju dotacji, które skutecznie obniżają finalne koszty całego przedsięwzięcia. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy, czy osobą prywatną – możesz skorzystać z dedykowanych programów rządowych lub gminnych. Wszyscy klienci otrzymują pełne wsparcie oraz pomoc przy załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem na fotowoltaikę w Małopolsce.

--

Firma Solartime, działa już 11 lat na rynku OZE. Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych instalacji na terenie całego kraju. Możemy poszczycić się zespołem wykwalifikowanych inżynierów, projektantów oraz montażystów.

Firma Solartime przygotowała specjalną ofertę produktową dla mieszkańców Krakowa i Małopolski. Opieramy się na komponentach niemieckich – moduły fotowoltaiczne Bauer, falownik STECA. Są to nie tylko produkty wyróżniające się dużą sprawnością, ale też bezawaryjnością i niezawodnością.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij