Fotowoltaika Zamość

Instalacje fotowoltaiczne Zamość

Posiadanie własnej fotowoltaiki w Zamościu to w dzisiejszych czasach bardzo opłacalne rozwiązanie. Fotowoltaika to przede wszystkim obniżenie rachunków za prąd – przy odpowiednio dobranej instalacji płacimy tylko za opłaty licznikowe. Firma Solartime – czyli lider fotowoltaiki w Polsce, przygotowała ofertę na montaż instalacji pv w Zamościu.

Panele fotowoltaiczne w Zamościu

Fotowoltaika to inwestycja na długie lata, dlatego warto postawić na urządzenia z wyższej półki. Solartime oferuje produkty niemieckiej jakości – panele Bauer, falownik Steca. Są to komponenty wyróżniające się dużą sprawnością i wydajnością, które są odporne na warunki atmosferyczne.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Zamościu

Fotowoltaika to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na sprawdzone podzespoły. Solartime ma w swojej ofercie niemieckie panele Bauer i falownik Steca. Profesjonalny montaż, doświadczenie, tysiące wykonanych instalacji – to wszystko jest gwarancją tego, że instalacja będzie działać poprawnie.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Zamościu

Osoby, które zainteresowane są montażem fotowoltaiki w Zamościu mogą skorzystać z licznych dopłat do fotowoltaiki, które obniżą finalny koszt całej inwestycji. Przykładem mogą być tutaj programy gminne oraz rządowe. Dużą popularnością cieszy się program Mój Prąd, w ramach którego prosumenci otrzymują aż 5 000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Dodatkowo, można odliczyć instalację od podatku dochodowego zyskując w ten sposób 17%.

--

Firma Solartime działa na terenie województwa lubelskiego. W samym Zamościu również ma na swoim koncie liczne instalacje. Wśród mieszkańców, Solartime cieszy się nienaganną opinią i uznaniem.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij