Fotowoltaika Tomaszów Lubelski

Instalacje fotowoltaiczne w Tomaszowie Lubelskim

Dla wszystkich mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic, Solartime przygotowało specjalną ofertę na fotowoltaikę dla inwestorów z województwa lubelskiego. Nie od dziś wiadomo, instalacja pv to duże oszczędności i ogromne korzyści. Fotowoltaika to głównie mniejsze rachunki za prąd.

Solartime działa kompleksowo – najpierw przygotuje projekt, później zajmie się montażem, a na końcu skompletuje dokumentację do Zakładu Energetycznego.

Panele fotowoltaiczne Tomaszów Lubelski

Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja na długie lata. Dlatego też, najlepiej już na początku postawić na komponenty wysokiej jakości. Warto również wybrać firmę z doświadczeniem, która zajmie się profesjonalnym montażem fotowoltaiki w Tomaszowie i okolicach.

Montaż fotowoltaiki w Tomaszowie Lubelskim

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Tomaszowie Lubelskim to korzyści nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm. Jest to możliwość oszczędności (obniżenie rachunków nawet o 90%), niezależności oraz bezpieczeństwa. Czas zwrotu fotowoltaiki to 5 lat (dla osób prywatnych) i 4 lata (dla firm).

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Tomaszowie Lubelskim

Duże zainteresowanie fotowoltaiką w woj. Lubelskim, wynika nie tylko z dużych oszczędności, jakie generuje inwestycja w pv, ale również z dostępnych programów dopłat do fotowoltaiki. Do wyboru są programy gminne i rządowe, dzięki którym można obniżyć finalny koszt całej instalacji. Dodatkowo – fotowoltaikę można również odliczyć od podatku dochodowego – zyskując 17% zwrotu.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij