Fotowoltaika Puławy

Fotowoltaika Puławy

Fotowoltaika w Puławach to korzystne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, przedsiębiorstw oraz gmin. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej stajemy się niezależni energetycznie, a wszelkie podwyżki cen za energię elektryczną, już nas nie dotyczą. Inwestując w fotowoltaikę – energię ze słońca, możemy skutecznie obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o 90%. Aktualnie, instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5 latach.

Panele fotowoltaiczne w Puławach

Na standardową instalację fotowoltaiczną, która produkuje nam prąd składa się przede wszystkim z falownika oraz paneli fotowoltaicznych. Falownik to urządzenie, które zmienia prąd stały w prąd zmienny. Moduły fotowoltaiczne pozyskaną z promieni słonecznej energię, przekształcają na prąd. Instalacja fotowoltaiczna składa się z falownika, który zmienia prąd stały na zmienny oraz paneli fotowoltaicznych. Firma Solartime oferuje falowniki oraz panele fotowoltaiczne renomowanych europejskich firm. Coraz więcej mieszkańców Puław decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Puławach

Własna, przydomowa instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która posłuży nam przez długie lata. Sprawność całego systemu fotowoltaiczna oscyluje w granicach 30 lat. Aby jednak fotowoltaika przynosiła satysfakcjonujące uzyski, bardzo ważny jest dobór komponentów oraz firmy, która wykona montaż instalacji fotowoltaicznej. Warto postawić na firmę z doświadczeniem – dużym zaufaniem na rynku OZE cieszy się firma Solartime, która ma na swoim koncie tysiące wykonanych instalacji.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Puławach

Mieszkańcy Puław oraz okolic, którzy są zainteresowani własną instalacją fotowoltaiczną mogą skorzystać dotacji na fotowoltaikę. Dzięki licznym dopłatom, koszty całej inwestycji, są znacząco obniżone, a czas zwrotu dużo krótszy. Biorąc pod uwagę aktualne ceny za energię elektryczną, oraz dostępne możliwości wsparcia (dotacje) fotowoltaika dla osób prywatnych zwraca się po 5 latach, a dla przedsiębiorstw 4 lata.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij