Fotowoltaika Lublin

Instalacje fotowoltaiczne w Lublinie

Odnawialne Źródła Energii – a w szczególności instalacje fotowoltaiczne w Lublinie cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z ogromnych oszczędności, jakie generuje fotowoltaika. Moduły fotowoltaiczne produkują prąd ze słońca – dzięki niej, jesteśmy niezależni nie tylko finansowo, ale też energetycznie. Po zamontowaniu fotowoltaiki, wszelkie podwyżki cen za prąd, już nas nie dotyczą. Własna instalacja fotowoltaiczna, to nie tylko generowanie dużych oszczędności, ale tez sposób na ochronę środowiska. Chcąc posiadać własną fotowoltaikę w Lublinie warto wybrać firmę z doświadczeniem, która zajmie się profesjonalnie montażem.

Panele fotowoltaiczne Lublin

Fotowoltaika w Lublinie to nie tylko oszczędność dla osób prywatnych, ale także świetna opcja dla przedsiębiorców. Instalacja fotowoltaiczna w przypadku klienta indywidualnego zwraca się już po 5 latach, natomiast w przypadku właścicieli firmy – 4 lata. Moduły fotowoltaiczne najczęściej montowane są na dachu, jednak jeśli nie ma na nim wystarczająco miejsca to zawsze można zdecydować się na instalację na gruncie lub budynku gospodarczym.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Lublinie

Chcąc zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Lublinie, najlepiej postawić na firmę z doświadczeniem. Dużą popularnością, wśród mieszkańców cieszy się firma Solartime, która już od 11-stu latach prężnie działa w OZE.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Lublinie

Mieszkańcy Lublina, którzy zainteresowani są własną instalacją fotowoltaiczną mogą ubiegać się o dopłatę do fotowoltaiki. Można skorzystać z programów gminnych lub rządowych. Ponadto – można odliczyć instalację pv od podatku dochodowego.

--

Fotowoltaika jest częścią Odnawialnych Źródeł Energii, która wygenerowała rekordowe oszczędności w ostatnim czasie. Instalacja fotowoltaiczna skutecznie obniża rachunki za prąd. Po montażu fotowoltaiki w Lublinie, stajemy się prosumentami – produkujemy i jednocześnie wykorzystujemy własną energię. Ze względu na duże korzyści, płynące z posiadania własnej mikroelektrowni, coraz więcej mieszkańców Lublina i okolic, decyduje się na własną instalację pv.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij