Fotowoltaika Dęblin

Fotowoltaika Dęblin

Fotowoltaika w Dęblinie cieszy się coraz większą popularnością. Nie ma się co dziwić – posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej niesie za sobą sporo korzyści – nie tylko finansowanych, ale również ekologicznych. Posiadanie fotowoltaiki, pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Panele produkują prąd ze słońca, a my stajemy się niezależni energetycznie. Ceny energii z roku na rok są coraz wyższe – a posiadanie przydomowej elektrowni uwalnia nas od wszelkich podwyżek.

Panele fotowoltaiczne Dęblin

Montaż fotowoltaiki w Dęblinie to idealny sposób na obniżenie własnych rachunków za prąd. Jeśli wielkość instalacji fotowoltaicznej jest odpowiednio dobrana, to pozwoli ona nam obniżyć rachunki za prąd do opłat licznikowych. Niestety, ceny za energię elektryczną stale rosną – dlatego, warto zastanowić się nad własną instalacją fotowoltaiczną w Dęblinie, która skutecznie obniży nasze wydatki. Przy obecnych programach dofinansowania do fotowoltaiki, inwestycja zwraca się już po 5 latach.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Dęblinie

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na długie lata, dlatego tak duże znaczenie ma odpowiednie dobranie wielkości instalacji, która będzie dopasowana do potrzeb i zużycia energetycznego klienta. Nie bez znaczenia jest również odpowiedni montaż oraz umiejscowienie modułów – to wszystko będzie przekładać się na otrzymywane uzyski. Profesjonalne firmy fotowoltaiczne, najpierw przygotowują wizualizację oraz projekt, a dopiero później montują instalację.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Dęblinie

Dla mieszkańców Dęblina, którzy zainteresowani są własną instalacją fotowoltaiczną przewidziane są dopłaty do fotowoltaiki. Prosumenci mogą skorzystać z rządowych lub gminnych programów. Przykładowo, dużą popularnością cieszy się rządowy program Mój Prąd, w ramach którego właściciele fotowoltaiki otrzymują 5000 zł.

--

Decydując się na własny prąd ze słońca, mieszkańcy Dęblina stawiają na firmę z doświadczeniem. Coraz częstszym wyborem jest firma Solartime z Rzeszowa, która jest liderem fotowoltaiki w Polsce. Solartime posiada 11-letnie działa już 11 lat w OZE. W ofercie Solartime znajdziemy komponenty wysokiej jakości – niemieckie moduły Bauer, falownik Steca

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij