Fotowoltaika Biłgoraj

Instalacje fotowoltaiczne Biłgoraj

Solartime – lider fotowoltaiki w Polsce, przygotowała specjalną ofertę na instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców Biłgoraju i okolic. Firma oferuje profesjonalny montaż własnej mikroelektrowni, na dachu lub gruncie. Działamy na rynku już od 11 lat i realizujemy projekty kompleksowo – od przygotowania projektu, po montaż. Decydując się na firmę z doświadczeniem masz pewność, że montaż instalacji fotowoltaicznej w Biłgoraju przebiegnie prawidłowo.

Panele fotowoltaiczne Biłgoraj

Decydując się na fotowoltaikę w Biłgoraju, warto wybrać firmę z doświadczeniem oraz sprawdzić komponenty. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata – dlatego jakość jest tutaj bardzo ważna. Dużą popularnością cieszą się niemieckie urządzenia, takie jak moduły Bauer, falownik Steca.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Biłgoraju

Lokata kapitału w panele fotowoltaiczne w Biłgoraju to aktualnie najbardziej opłacalne rozwiązanie. Jest to inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób z Biłgoraju i okolic. Fotowoltaika w Biłgoraju to dobry sposób na duże oszczędności, a także ukłon w stronę naszego środowiska. W momencie zamontowania instalacji fotowoltaicznej stajesz się prosumentem. Czyli produkujesz i jednocześnie zużywasz energię elektryczną. Nadmiar wyprodukowanego prądu, którego nie jesteś w stanie wykorzystać na bieżąco, możesz magazynować w Zakładzie Energetycznym.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Biłgoraju

Fotowoltaika zwraca się już po pięciu latach – w przypadku osób prywatnych i po czterech latach w przypadku firm oraz przedsiębiorstw. Krótki czas zwrotu, liczne dotacje, duże oszczędności – to wszystko wpływa na wzrost zainteresowania fotowoltaiką. Liczne dopłaty do fotowoltaiki w Biłgoraju pozwalają obniżyć końcowy koszt instalacji pv. Osoby prywatne mogą skorzystać z programu rządowego Mój Prąd lub z dotacji gminnych. Dodatkowo, właściciele instalacji fotowoltaicznych w Biłgoraju mogą odliczyć własną elektrownię od podatku dochodowego, zyskując 17% zwrotu kosztów.

--

Mieszkańcy Biłgoraju i okolic, bardzo często na wykonawcę wybierają firmę Solartime. Jest to jeden z liderów fotowoltaiki w Polsce. Solartime ma 11-letnie doświadczenie w branży OZE i tysiące wykonanych instalacji.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij