Fotowoltaika Biała Podlaska

Fotowoltaika Biała Podlaska

Solartime to lider wśród firm fotowoltaicznych w Polsce, która już od 11-lat prężnie działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Solartime przygotowało specjalną ofertę na fotowoltaikę dla mieszkańców Białej Podlaski, którzy zainteresowani są własną instalację fotowoltaiczną. Zaletą firmy jest nie tylko duże doświadczenie, ale również kompleksowość oferowanych usług. Realizacja od projektu, aż po montaż – plus przygotowanie dokumentacji do Zakładu Energetycznego.

Instalacja fotowoltaiczna w Białej Podlaskiej

Coraz więcej mieszkańców Białej Podlaski, decyduje się na własną instalację fotowoltaiczną. Jest to bardzo opłacalna inwestycja, która zwraca się już po 5ciu latach. Fotowoltaika w Białej Podlasce, cieszy się też dużą popularnością, wśród przedsiębiorców z tego regionu. W ich przypadku – inwestycja w pv, zwraca się po 4 latach. Dla osób, które nie mają odłożonej gotówki, firma Solartime przygotowała korzystny plan kredytowy.

Montaż instalacji fotowoltaicznej Biała Podlaska

Solartime działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii już od 11lat. Ich realizacje można spotkać na terenie całego kraju. Warto postawić na firmę z doświadczeniem, aby móc cieszyć się maksymalnymi uzyskami i prawidłowo działającą instalacją przez długie lata. Nie bez znaczenia jest również jakość komponentów – wysoko w rankingach utrzymują się niemieckie moduły Bauer i falownik Steca.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Biała Podlaska

Odnawialne Źródła Energii, a w szczególności fotowoltaika, rozwijają się w zastraszającym tempie. Wzrost popularności instalacji fotowoltaicznych wynika nie tylko z dużej opłacalności, ale również z licznych dopłat, z których można skorzystać. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z dofinansowań do fotowoltaiki w Białej Podlasce z programów gminnych lub rządowych. Dodatkowo, każdy właściciel instalacji pv może ją odliczyć od podatku dochodowego, otrzymując w ten sposób aż 17% zwrotu.

--

Największą zaletą każdej instalacji fotowoltaicznej są oszczędności. Dzięki przydomowej mikroelektrowni możemy obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o 90%, a wszelkie podwyżki cen prądu już nie będą nas dotyczyć.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij