Korzyści

Oszczędność

Instalacja fotowoltaiczna to aktualnie najbardziej opłacalna inwestycja, dostępna na rynku. Zwraca się już po 5 latach – po tym czasie są już tylko oszczędności. Z roku na rok ceny prądu rosną – jednak posiadacze fotowoltaiki nie muszą się tym martwić! Od momentu zamontowania instalacji przestają płacić za prąd – energia ze słońca kosztuje 0 zł.

Ulga podatkowa

Każdy właściciel instalacji fotowoltaicznej, może odliczyć ją od podatku dochodowego. Oznacza to, że w rozliczeniu PIT pod koniec roku, należy uwzględnić fakturę za fotowoltaikę – w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki temu, można otrzymać zwrot w wysokości 17% lub 32% i obniżyć finalny koszt całej inwestycji.

Brak podwyżek

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej stajemy się niezależni energetycznie. Od momentu jej uruchomienia, wszelkie podwyżki cen prądu, już nas nie dotyczą. Produkujemy własną energię, którą możemy zużywać na bieżąco, a nadwyżkę magazynować w Zakładzie Energetycznym.

Finansowanie

To wynegocjowane przez nas specjalne warunki kredytowania przez banki dla naszych klientów. Nie trzeba iść do banku Alior, Credit Agricole czy Santander.

Wzrost wartości domu

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko duża oszczędność i pewna inwestycja, ale również sposób na podniesienie wartości naszej nieruchomości. W przyszłości, dom z fotowoltaiką będzie kosztował więcej – bez względu na rodzaj i typ budownictwa. To pro-ekologiczne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością i za klika lat dach bez fotowoltaiki będzie rzadkością.

Czyste i zdrowe powietrze

Fotowoltaika to również ukłon w stronę ekologii. Własna produkcja prądu ze słońca zmniejsza emisję dwutlenku węgla, co korzystnie wpływa na nasze środowisko.

20 letnia Gwarancja Mistrzowska

Gwarancja Mistrzowska obejmuje wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej oraz montaż. Moduły, falownik, zabezpieczenia, okablowanie, system montażowy – wydłużony czas gwarancji na poszczególne elementy sprawia, że nasi klienci mogą czuć się bezpieczni.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij